Keresés

Részletes keresés

Gernyo Creative Commons License 2005-01-11 22:00:13 4
Legalább csinos volt a tulaj?..:-))
A hozzászólás:
Speibl és Hurvinyek Creative Commons License 2005-01-11 21:40:07 3

Hát én mikor, kb. fél éve, elöször kezembe vettem, 5 perc után visszaadtam a tulajdonosának, nehogy szerelmes legyek belé.

:))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!