Keresés

Részletes keresés

P.stephenson Creative Commons License 2005-01-14 12:12:15 179

Már megint?

Azt mondtad, leszoktál róla.

:-)

 

P.s

Fafara Creative Commons License 2005-01-11 23:00:05 173

szerintem érdemes lenne írnod! :)

 

A hozzászólás:
gyingyi Creative Commons License 2005-01-11 20:30:12 172
Nincs abban semmi érdekes!

Kit érdekel, hogy egész nap ülök egy gép előtt???? :-)))

Gyingyi ®
Előzmény:
P.stephenson Creative Commons License 2005-01-11 20:16:49 171
Gyingyi nagyon jók vagytok!
Nem akarsz mostantól naplót írni az életed történéseiről?
:-)


P.s

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!