Keresés

Részletes keresés

Badmotorfinger Creative Commons License 2005-01-11 17:09:19 0

Igaz, legyen a Nikon végkiárusított bóvliainak is egy :)))))))

 

...vicceltem...nulláztam.

A hozzászólás:
hsoma Creative Commons License 2005-01-11 17:03:44 -

Hát íme!

 

A köz és a rajongó Nikonosok nyomásának engedve megszületett. Ha már mindenféle utcsó Canon sz@rnak (1DsMII, stb) van külön topicja, akkor ennek a nagyszerű instrumentumnak meg  pláne kéne legyen!

Nullázzatok!

 

Üdv: hsoma

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!