|
|
|
|
 |
Ramos_
2005-01-07 18:28:08
|
9
|
ja és a kapuk legyenek kétszer akkorák és gólgazdagabb meccsek lennének
meg néha legyen triball mint a flipperben
ekkora változásokat soha nem fognak eszközölni a focival kapcsolatban, mivel próbálják őrizni a hagyományokat
a 2x45perces játékidőt soha nem fogják megváltoztatni
amire viszont látok esélyt az az amit háromttt írt
- kb még vagy 3 fejhallgatós bíró kell
- és az edzők kérhetnének bizonyos számű videós segítséget |
|
A hozzászólás:
 |
Professzor úr_
2005-01-07 18:21:11
|
8
|
| Legyen tiszta játékidő, azaz 2x30 perc! A gyakorlatban most is ennyit fociznak egy jobb meccsen, míg egy fetrengős, időhúzós találkozó általában 50 perces. |
|
Előzmény:
 |
haromttt
2005-01-07 17:40:38
|
7
|
| Ezt most nem értem hogy gondoltad |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|