Keresés

Részletes keresés

Ramos_ Creative Commons License 2005-01-07 18:28:08 9

ja és a kapuk legyenek kétszer akkorák és gólgazdagabb meccsek lennének

meg néha legyen triball mint a flipperben

 

ekkora változásokat soha nem fognak eszközölni a focival kapcsolatban, mivel próbálják őrizni a hagyományokat

a 2x45perces játékidőt soha nem fogják megváltoztatni

 

amire viszont látok esélyt az az amit háromttt írt

- kb még vagy 3 fejhallgatós bíró kell

- és az edzők kérhetnének bizonyos számű videós segítséget

A hozzászólás:
Professzor úr_ Creative Commons License 2005-01-07 18:21:11 8
Legyen tiszta játékidő, azaz 2x30 perc! A gyakorlatban most is ennyit fociznak egy jobb meccsen, míg egy fetrengős, időhúzós találkozó általában 50 perces.
Előzmény:
haromttt Creative Commons License 2005-01-07 17:40:38 7
Ezt most nem értem hogy gondoltad

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!