|
|
|
|
 |
Professzor úr_
2005-01-07 17:36:28
|
6
|
| 2x30 perc-most is ennyi egy mérkőzés. |
|
A hozzászólás:
 |
haromttt
2005-01-07 17:33:20
|
5
|
Soha nem fogják bevezetni a fociban a tiszta játékidőt.
Néhány meccs iszonyatos ideig tartana és ezt a média nem engedné.
Valóban kéne már valami szabálymódosítás az ilyen óriási bírói tévedések bevezetésére.
Én azt tartanám jónak, hogy úgy mint az NFL-ben az edzők ha valami olyat tapasztalnak ami szerintük bírói tévedés akkor kérhetnek videovisszajátszást, de csak felidőnként 1x. És ha a video őket igazolja akkor a bírók elismerik a tévedést.
Szvsz jó lenne még egy játék vezető mert annyira felgyorsult már a játék hogy a bírók többsége nem igazán tudja követni. |
|
Előzmény:
 |
Professzor úr_
2005-01-07 17:08:33
|
4
|
| A fociban is tiszta játékidőre lenne szükség, én már évek óta ezt mondom. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|