Keresés

Részletes keresés

mondial Creative Commons License 2005-01-07 18:28:44 10
a jégkorong teljesen más sportág mint a labdarúgás, pl a pálya méretei ill körülményei

a tiszta játékidőre a szakma itt is sorcserékkel reagálna, teljesen szétesne egy egy meccs. de nézzél meg egy nfl meccset, megy a játék 10 másodpercig, aztán leáll 2 percre. ez lenne belőle
haromttt Creative Commons License 2005-01-07 17:33:20 5
Soha nem fogják bevezetni a fociban a tiszta játékidőt.
Néhány meccs iszonyatos ideig tartana és ezt a média nem engedné.
Valóban kéne már valami szabálymódosítás az ilyen óriási bírói tévedések bevezetésére.
Én azt tartanám jónak, hogy úgy mint az NFL-ben az edzők ha valami olyat tapasztalnak ami szerintük bírói tévedés akkor kérhetnek videovisszajátszást, de csak felidőnként 1x. És ha a video őket igazolja akkor a bírók elismerik a tévedést.
Szvsz jó lenne még egy játék vezető mert annyira felgyorsult már a játék hogy a bírók többsége nem igazán tudja követni.
A hozzászólás:
Professzor úr_ Creative Commons License 2005-01-07 17:08:33 4
A fociban is tiszta játékidőre lenne szükség, én már évek óta ezt mondom.
Előzmény:
thuram Creative Commons License 2005-01-07 17:02:54 3
Jah bár ott is volt példa amikor nem látszott a korong.. Másrészt a jégkorong,nfl ben tiszta játékidő van..

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!