|
|
|
|
 |
Professzor úr_
2005-01-07 17:08:33
|
4
|
| A fociban is tiszta játékidőre lenne szükség, én már évek óta ezt mondom. |
|
A hozzászólás:
 |
thuram
2005-01-07 17:02:54
|
3
|
| Jah bár ott is volt példa amikor nem látszott a korong.. Másrészt a jégkorong,nfl ben tiszta játékidő van.. |
|
Előzmény:
 |
Professzor úr_
2005-01-07 16:32:05
|
2
|
Nem hagyom, hogy süllyedjünk!:-)
Én bevezetném ezt a videózást. A jégkorongban is látjuk, hogy gól volt-e, mert annyi kameraállás van. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|