Keresés

Részletes keresés

Professzor úr_ Creative Commons License 2005-01-07 17:08:33 4
A fociban is tiszta játékidőre lenne szükség, én már évek óta ezt mondom.
A hozzászólás:
thuram Creative Commons License 2005-01-07 17:02:54 3
Jah bár ott is volt példa amikor nem látszott a korong.. Másrészt a jégkorong,nfl ben tiszta játékidő van..
Előzmény:
Professzor úr_ Creative Commons License 2005-01-07 16:32:05 2
Nem hagyom, hogy süllyedjünk!:-)

Én bevezetném ezt a videózást. A jégkorongban is látjuk, hogy gól volt-e, mert annyi kameraállás van.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!