Keresés

Részletes keresés

Caipi Creative Commons License 2005-01-06 08:55:51 609

Beléd is BUÉK!:-)

Mire gondolsz, a bulira? Hát fura lett volna, ha szilveszterkor szólnak érte.

A hozzászólás:
Csinbarát Creative Commons License 2005-01-05 21:44:37 608
B.U.É.K Mindenkinek!

Úgy látszik idén itt én vagyok az első?

Caipi, a szomszédok mit szóltak?

Csinbarát
Előzmény:
Caipi Creative Commons License 2004-12-22 10:31:43 607

Biztató. Most szedjek össze 1 milliárdost, nagyon különálló villával?:-)

Mer nekem villából csak evőeszközre telik...:-(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!