Keresés

Részletes keresés

félkupica fekete főnök Creative Commons License 2005-01-05 09:07:00 12

tanácsot boltból, szakembertől. fényképezőgépet bevált fényképezőgép-gyártótól.

 

[fff]

huzat Creative Commons License 2005-01-04 23:19:59 11
Ilyen fényképezőgéppel kezd:
A hozzászólás:
Patrikx Creative Commons License 2005-01-04 18:38:25 10

Hello!

Szeretném elkezdeni a fotózást,tudnátok nekem segíteni,hogy kezdetnek milyen gépet érdemes venni(tükörreflexes v. digitális;milyen márkát,típust).

Esetleg még tudna-e valaki ajánlani fotós iskolát Szegeden.

Segítséget előre is köszi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!