|
|
|
|
 |
félkupica fekete főnök
2005-01-05 09:07:00
|
12
|
tanácsot boltból, szakembertől. fényképezőgépet bevált fényképezőgép-gyártótól.
[fff] |
|
 |
huzat
2005-01-04 23:19:59
|
11
|
Ilyen fényképezőgéppel kezd: |
|
A hozzászólás:
 |
Patrikx
2005-01-04 18:38:25
|
10
|
Hello!
Szeretném elkezdeni a fotózást,tudnátok nekem segíteni,hogy kezdetnek milyen gépet érdemes venni(tükörreflexes v. digitális;milyen márkát,típust).
Esetleg még tudna-e valaki ajánlani fotós iskolát Szegeden.
Segítséget előre is köszi |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|