|
|
|
|
 |
rstudi
2005-01-03 17:56:16
|
169
|
Ami neked kell, azt tubus, adaptertubus névvel illetjük.
Valami ilyesmi kell eked, itt tudnak segíteni a pontos méretet illetően. |
|
 |
Százbolha
2005-01-03 17:47:19
|
168
|
Helló.
A95-höz nem lehet közgyürűt alkalmazni.
Adapter + ezmegazt igen.
Nekem van egy clippes (az objektív elejére rászoróló) adapterem, meg hozzá egy polár szürő.
Asszem 4-5e-ért odaadnám, de nem tudom hogy jo a gépedre vagy sem.
Az AOSTA-mhoz vettem, de már nem kell. Vadiúj!!
Százbolha |
|
A hozzászólás:
 |
krob11
2005-01-03 14:57:06
|
167
|
Sziasztok!
Ki tud közgyűrűt és előtét, ill. makrolencsét Canon A95-tös (Ab0-assal teljesen megegyezik).
Mennyibe kóstálna?
Esetleg pluszban érdekelne még egy magyar nyelvű leírás is a Canon A95-höz. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|