Keresés

Részletes keresés

rstudi Creative Commons License 2005-01-03 17:56:16 169
Ami neked kell, azt tubus, adaptertubus névvel illetjük.
Valami ilyesmi kell eked, itt tudnak segíteni a pontos méretet illetően.
Százbolha Creative Commons License 2005-01-03 17:47:19 168

Helló.

A95-höz nem lehet közgyürűt alkalmazni.

 

Adapter + ezmegazt igen.

 

Nekem van egy clippes (az objektív elejére rászoróló) adapterem, meg hozzá egy polár szürő.

 

Asszem 4-5e-ért odaadnám, de nem tudom hogy jo a gépedre vagy sem.

Az AOSTA-mhoz vettem, de már nem kell. Vadiúj!!

 

Százbolha

A hozzászólás:
krob11 Creative Commons License 2005-01-03 14:57:06 167

Sziasztok!

 

Ki tud közgyűrűt és előtét, ill. makrolencsét Canon A95-tös (Ab0-assal teljesen megegyezik).

Mennyibe kóstálna?

 

Esetleg pluszban érdekelne még egy magyar nyelvű leírás is a Canon A95-höz.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!