Keresés

Részletes keresés

Százbolha Creative Commons License 2005-01-01 23:41:39 166

Szia!

 

Kenko közgyűrüt az optiformban láttam, soligort meg a Sóosnál.

----

 

Szerintem bármennyi szürőt feltehetsz, amig nem vinnyettál és nem rontja le a képminőséget.

Tulképpen minek 3 Db szűrő???

 

 

Százbolha

A hozzászólás:
Neofander Creative Commons License 2004-12-31 17:37:07 164
Canon EOS 300-asom van, és ehhez szeretnék közgyűrűt venni. Tud valaki olyan helyet, weboldalt ahol lehet találni, esetleg használtan is, de reális áron. Lehet Kenko, vagy egyéb márka is.
Ezenkívül azt szertném megkérdezni, hogy hogyan tudnék egyszerre akár 3 szűrőt is az objektív elé tenni. Azt tudom, hogy 2-t nagy nehezen rálehet csavarozni, de nem ajánlatos, mert eléggé instabil.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!