Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Rianna Creative Commons License 2004-12-31 12:34:43 85

De olvastam...  de azért az egy ölég nagy hegy:))

Mondjuk tényleg turizmus lett belőle, bár én nem vágnék neki. Fizikai kondim nem tesz rá alkalmassá, meg nem bírom a hideget...

Viszont csodálom azokat, akik meg tudják tenni! :))

Előzmény:
Snakeins Creative Commons License 2004-12-30 15:37:44 84

Nem olvastad végig?

Több százan nyomulnak a csúcsra, a szó-szoros érdekében egymást nyomták le a népek! rettenetes volt olvasni is!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!