|
|
|
|
 |
Törölt nick
2005-01-02 15:12:09
|
390
|
| Nem. Pontosan így gondoltam. Sok a cég, akik vadásznak a vevőre, de kevés a vevő. Persze ha úgy érted, hogy te vagy az eszkimó, akkor fordítva :-). |
|
A hozzászólás:
 |
big_mafa
2004-12-30 16:02:35
|
389
|
Meglesz még, ne aggódjál, mostanság több az eszkimó, mint a fóka...
Gondolom forditva gondoltad - tobb a foka, mint eszkimo..:) |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2004-12-29 19:52:13
|
387
|
| Muszáj neked most szerződni? Később nem lesz jó? Meglesz még, ne aggódjál, mostanság több az eszkimó, mint a fóka... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|