Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Pinkikutya Creative Commons License 2004-12-30 10:26:30 200
miért liliputi?
Előzmény:
timmi Creative Commons License 2004-12-27 12:54:11 199

Sziasztok! Ő Christo. :)) a legszebb liliputi ír szetter a világon :)). karácsonyi hangulatban.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!