|
|
|
|
 |
petike23
2005-01-17 09:31:10
|
396
|
A TV-ben is mondták, hogy sok lakás maradt az építtetők nyakán.
Egyébként látszik abból is, hogy lefelé mentek a budapesti lakásárak az elmült negyedévben. |
|
 |
Emóció
2005-01-02 17:40:41
|
391
|
| Már szerződtem. Minden feltételt beletettek, amit akartunk. De azért köszi. |
|
 |
big_mafa
2004-12-30 16:02:35
|
389
|
Meglesz még, ne aggódjál, mostanság több az eszkimó, mint a fóka...
Gondolom forditva gondoltad - tobb a foka, mint eszkimo..:) |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2004-12-29 19:52:13
|
387
|
| Muszáj neked most szerződni? Később nem lesz jó? Meglesz még, ne aggódjál, mostanság több az eszkimó, mint a fóka... |
|
Előzmény:
 |
Emóció
2004-12-21 16:33:48
|
384
|
Sziasztok.
Új építésű társasházi lakást vennénk (én+szüleim). Az ingatlan jogi helyzetével az van, hogy még nincs meg a telekegyesítés a Földhivatalnál (tehát még kurvára semmit nem kezdhetnek a telekkel), és az építési engedély nem jogerős. Dec. 23-ig meg kell kötnünk az adásvételit. Az lenne a kérdésem, hogy az adásvételihez az Eladónak milyen feltételeknek kell megfelelnie törvény szerint...? A gondunk az lenne, hogy amikor az előszerződést kötöttük, én az előző munkahelyemen felmondás alatt álltam. Ezt közöltem a banki ügyintézővel is, és az Eladó képviselőjével is. Azt mondták, hogy semmi probléma. Most meg bele akarják vetetni az adásvételibe, hogy 30 napon belül be kell adnom a hiteligénylésemet! Ezért érdekelne, hogy nekik milyen feltételeknek kell megfelelniük, hogy legyen mibe kapaszkodnunk, amikor változtatni akarunk. Mert egyelőre keménykednek, hogy ha nem írjuk _így_ alá, a mi hibánkból nem teljesítjük az előszerződésben vállalt kötelezettségünket, és bukjuk a nagyon nagy értékű foglalót... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|