|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Karaya
2004-12-29 18:32:18
|
236
|
Szia, az ST-E2 ára kb. 2/3-a egy 550EX vakunak. Csak 1 vaku vezérlésére szerintem még nem ez a legjobb vétel. Egy géptől távoli 550-est ETTL módban egy másik 550/580, az ST-E2 vagy egy Canon ETTL vaku kábel (rövid és 50$) segítségével tudsz. Ezek közül talán egy második 550 a legsokkoldalúbb megoldás. Ez müködhet úgy, hogy csak vezérel és nem villan.
Vagy a meglévő 550-esed mellé vehetsz egy olcsóbb 420EX-et. slave-nek. De itt már 1-2 dologban esetleg kompromisszumot kell kötnöd... |
|
Előzmény:
 |
z.zsolt
2004-12-29 14:44:08
|
233
|
| Köszi a választ! Ehhez a transmitterhez hol tudok hozzájutni?És mennyiért? És mi is ez pontosan?Megéri e ilyet venni vagy esetleg egy másik vakut amit masterként használhatok?Családi fotózáshoz lenne rá szükségem! Esetleg van valami javaslatod? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|