Keresés

Részletes keresés

SoMa Creative Commons License 2004-12-22 15:39:52 163

Létezik ilyen átalakító, sztem fotósboltokban érdeklődj, konkrétat nem tudok.

Neten találtam ilyet, igaz húzos áron.......

http://www.widescreen-centre.co.uk/bitspieces.html 

 

A hozzászólás:
posthero Creative Commons License 2004-12-22 10:43:03 162
oly OM-hez létezik átalakító, amivel az m42 obit rá tudom biggyeszteni?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!