Keresés

Részletes keresés

Kreta Creative Commons License 2005-01-03 19:57:47 170
nord: ilyen makró lencsém van nekem is, és néha szinte sok:)
Állvány nem haszontalan hozzá, mert be tud remegni, és a szűk rekesz ajánlatos a pici mélységélesség miatt.
A hozzászólás:
nord Creative Commons License 2004-12-22 10:34:05 161

Sziasztok!

 

Először is:

mindenkinek kellemes ünnepeket kívánok!

 

Másodszor.

Panasonic FZ10-hez makro előtétlencsét szeretnék:

Ezt a Raynox DCR-250-et néztem ki, a kép szerint brutálisan jó nagyítást csinál, és - amennyire a kis képből megítélhető - a minőséggel sincs gond.

Az ára sem elrettentő, ha jól emlékszem az Optiform 12-13ezerért árulja.

Vagy egyéb tapasztalatok a makrolencsékről?

 

Üdv.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!