|
|
|
|
 |
Kreta
2005-01-03 19:57:47
|
170
|
nord: ilyen makró lencsém van nekem is, és néha szinte sok:)
Állvány nem haszontalan hozzá, mert be tud remegni, és a szűk rekesz ajánlatos a pici mélységélesség miatt. |
|
A hozzászólás:
 |
nord
2004-12-22 10:34:05
|
161
|
Sziasztok!
Először is:
mindenkinek kellemes ünnepeket kívánok!
Másodszor.
Panasonic FZ10-hez makro előtétlencsét szeretnék:
Ezt a Raynox DCR-250-et néztem ki, a kép szerint brutálisan jó nagyítást csinál, és - amennyire a kis képből megítélhető - a minőséggel sincs gond.
Az ára sem elrettentő, ha jól emlékszem az Optiform 12-13ezerért árulja.
Vagy egyéb tapasztalatok a makrolencsékről?
Üdv. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|