Keresés

Részletes keresés

Csinbarát Creative Commons License 2005-01-05 21:44:37 608
B.U.É.K Mindenkinek!

Úgy látszik idén itt én vagyok az első?

Caipi, a szomszédok mit szóltak?

Csinbarát
A hozzászólás:
Caipi Creative Commons License 2004-12-22 10:31:43 607

Biztató. Most szedjek össze 1 milliárdost, nagyon különálló villával?:-)

Mer nekem villából csak evőeszközre telik...:-(

Előzmény:
BBéci Creative Commons License 2004-12-22 03:41:39 606

A mi ikerházunk közös fala 2x 15 centi Ytong, közötte 3 centi rés és nem sokat ér! Plusz a födémen és a határoló falakon is vidáman közlekedik a hang. Az első verzió szerint csak a garázsokkal érintkezetek volna a lakások, de egy másik, nem hosszúkás telekre építkeztünk, mert itt nagyobb a kert.

Soha többé ikerházat! Szeretnék hangoskodni, zenét hallhatni, házimozit bömböltetni stb.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!