|
|
|
|
 |
Csinbarát
2005-01-05 21:44:37
|
608
|
B.U.É.K Mindenkinek!
Úgy látszik idén itt én vagyok az első?
Caipi, a szomszédok mit szóltak?
Csinbarát |
|
A hozzászólás:
 |
Caipi
2004-12-22 10:31:43
|
607
|
Biztató. Most szedjek össze 1 milliárdost, nagyon különálló villával?:-)
Mer nekem villából csak evőeszközre telik...:-( |
|
Előzmény:
 |
BBéci
2004-12-22 03:41:39
|
606
|
A mi ikerházunk közös fala 2x 15 centi Ytong, közötte 3 centi rés és nem sokat ér! Plusz a födémen és a határoló falakon is vidáman közlekedik a hang. Az első verzió szerint csak a garázsokkal érintkezetek volna a lakások, de egy másik, nem hosszúkás telekre építkeztünk, mert itt nagyobb a kert.
Soha többé ikerházat! Szeretnék hangoskodni, zenét hallhatni, házimozit bömböltetni stb. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|