|
|
|
|
 |
Törölt nick
2004-12-30 04:50:53
|
388
|
| Költözz Angyalföldre, én közel lakom :) |
|
 |
Törölt nick
2004-12-29 19:52:13
|
387
|
| Muszáj neked most szerződni? Később nem lesz jó? Meglesz még, ne aggódjál, mostanság több az eszkimó, mint a fóka... |
|
 |
kuutamolla
2004-12-21 17:43:21
|
385
|
| Eloszerzodesnel kikoteskent volt nalunk benne volt, hogy 1.jogeros epitesi engedely kell 2. az elado rakerul a tullap szeljegyzetere 3.ha akar, szerez finanszirozo bankot (a sajat oldalara, nem nekem!). Ha ezek megvannak, 10 napon belul szol, es ujabb 15 napon belul vegleges szerzodest irunk. Megvolt. |
|
A hozzászólás:
 |
Emóció
2004-12-21 16:33:48
|
384
|
Sziasztok.
Új építésű társasházi lakást vennénk (én+szüleim). Az ingatlan jogi helyzetével az van, hogy még nincs meg a telekegyesítés a Földhivatalnál (tehát még kurvára semmit nem kezdhetnek a telekkel), és az építési engedély nem jogerős. Dec. 23-ig meg kell kötnünk az adásvételit. Az lenne a kérdésem, hogy az adásvételihez az Eladónak milyen feltételeknek kell megfelelnie törvény szerint...? A gondunk az lenne, hogy amikor az előszerződést kötöttük, én az előző munkahelyemen felmondás alatt álltam. Ezt közöltem a banki ügyintézővel is, és az Eladó képviselőjével is. Azt mondták, hogy semmi probléma. Most meg bele akarják vetetni az adásvételibe, hogy 30 napon belül be kell adnom a hiteligénylésemet! Ezért érdekelne, hogy nekik milyen feltételeknek kell megfelelniük, hogy legyen mibe kapaszkodnunk, amikor változtatni akarunk. Mert egyelőre keménykednek, hogy ha nem írjuk _így_ alá, a mi hibánkból nem teljesítjük az előszerződésben vállalt kötelezettségünket, és bukjuk a nagyon nagy értékű foglalót... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|