|
|
|
|
 |
Dogfüggő
2008-10-01 20:04:04
|
15
|
"Úgy gondolom, biztos van olyan maine coon tulajdonos, aki, bár születtek kismacskái, nem foglalkozik hivatalosan tenyésztéssel, de szeretné a kiscicáit jó helyre odaadni, és nem az anyagi oldal a legfontosabb neki."
Sajnos biztos van olyan. A törzskönyv nélküli állatokat "gyártó" szaporítók persze nagyon is a pénzre mennek, épp ezért tudják olcsón adni a kölyköket. Meg mert van rá kereslet. : (((
|
|
A hozzászólás:
 |
fzs1000
2004-12-18 19:55:35
|
8
|
Helló!
Én is maine coon kiscicát keresek, de normális áron.
Nem tenyészteni akarom, kedvencnek szeretném. Emiatt nem kell, hogy törzskönyvezett sem legyen, viszont fontos, hogy gondos macskaszerető családból származzon.
A macskás újságokban talált hirdetők azonban irreálisan magas áron adják a "kedvenc minőségű" macskákat is.
Úgy gondolom, biztos van olyan maine coon tulajdonos, aki, bár születtek kismacskái, nem foglalkozik hivatalosan tenyésztéssel, de szeretné a kiscicáit jó helyre odaadni, és nem az anyagi oldal a legfontosabb neki.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|