|
|
|
|
 |
BBéci
2004-12-22 03:41:39
|
606
|
A mi ikerházunk közös fala 2x 15 centi Ytong, közötte 3 centi rés és nem sokat ér! Plusz a födémen és a határoló falakon is vidáman közlekedik a hang. Az első verzió szerint csak a garázsokkal érintkezetek volna a lakások, de egy másik, nem hosszúkás telekre építkeztünk, mert itt nagyobb a kert.
Soha többé ikerházat! Szeretnék hangoskodni, zenét hallhatni, házimozit bömböltetni stb. |
|
A hozzászólás:
 |
Caipi
2004-12-18 13:44:45
|
602
|
Szintén sziasztok,
én is kérdeznék... szerintetek egy 20 centis lakáselválasztófal lehet megfelelő? A Márton-rezidenciánál láttam, hogy 2 rétegű fal 10 és 6 cm, közte 4 cm szigeteléssel? vagy légréssel? ez nem volt számomra tiszta. (Ezt azért kérdezem, mert, KM szavaival élve, az én szigetelendő falaim leginkább "roncsolt"falak...Nem ártana valami tutit kitalálni rájuk.)
Pimpa, tudom, már többször írtam, hogy Csott barátunk OTP-Ingatlanos házat javasolt. Engem pl. az előkészületben levő projektjük érdekel(het)ne. De náluk is csak legfelül, 1 db. szomszéd fele néző 1 db. fal esetén mernék beleugrani valamibe. Ahogy a német mondja, megégett gyermek kerüli a tüzet...
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|