|
|
|
|
 |
hymen hunter
2005-01-03 08:08:41
|
87
|
Inkább vigye el Ö a trónt, mint egy gátlástalan, nagypofájú, nagyorrú, arrogáns milliárdos, aki a jól hangzó, ám nagy semmi szövegével rejti el pártájank és kormányának tehetségtelenségét és tehetetlenségét
|
|
A hozzászólás:
 |
vasmadár
2004-12-18 10:26:04
|
86
|
| van egy számmal kisebb törpe, az akar trónt, de azt is megakadályozzuk |
|
Előzmény:
 |
hymen hunter
2004-12-18 10:05:24
|
85
|
| Te jó ég, csak nem a Horn Gyulára gondolsz? Isten bizony nem hittem, hogy még egyszer trónra akar kerülni, de ezt már én is szeretném megakadályozni.... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|