Keresés

Részletes keresés

hymen hunter Creative Commons License 2005-01-03 08:08:41 87

Inkább vigye el Ö a trónt, mint egy gátlástalan, nagypofájú, nagyorrú, arrogáns milliárdos, aki a jól hangzó, ám nagy semmi szövegével rejti el pártájank és kormányának tehetségtelenségét és tehetetlenségét

 

A hozzászólás:
vasmadár Creative Commons License 2004-12-18 10:26:04 86
van egy számmal kisebb törpe, az akar trónt, de azt is megakadályozzuk
Előzmény:
hymen hunter Creative Commons License 2004-12-18 10:05:24 85
Te jó ég, csak nem a Horn Gyulára gondolsz? Isten bizony nem hittem, hogy még egyszer trónra akar kerülni, de ezt már én is szeretném megakadályozni....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!