Keresés

Részletes keresés

hymen hunter Creative Commons License 2004-12-18 10:05:24 85
Te jó ég, csak nem a Horn Gyulára gondolsz? Isten bizony nem hittem, hogy még egyszer trónra akar kerülni, de ezt már én is szeretném megakadályozni....
A hozzászólás:
vasmadár Creative Commons License 2004-12-18 09:21:57 84
egy ceza-román törpére, aki kaméleonként nyáladzik itt körbe a medencébe, hogy bárkik hátán újra trónra mászhasson, nem ismered? csak a kivülállók látják, hogy a király meztelen.
Előzmény:
hymen hunter Creative Commons License 2004-12-18 07:26:37 83

Én már nagyon szégyenlem magam.

Nagy-romániát pedig már lassan 80 éve magyartalanítják, az csak valamely pihent agyú elemzö agyában foganhatott meg, hogy ezzel bármi változna is ezen a folyamaton.

De milyen diktátorra gondolsz?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!