|
|
|
|
 |
hymen hunter
2004-12-18 10:05:24
|
85
|
| Te jó ég, csak nem a Horn Gyulára gondolsz? Isten bizony nem hittem, hogy még egyszer trónra akar kerülni, de ezt már én is szeretném megakadályozni.... |
|
A hozzászólás:
 |
vasmadár
2004-12-18 09:21:57
|
84
|
| egy ceza-román törpére, aki kaméleonként nyáladzik itt körbe a medencébe, hogy bárkik hátán újra trónra mászhasson, nem ismered? csak a kivülállók látják, hogy a király meztelen. |
|
Előzmény:
 |
hymen hunter
2004-12-18 07:26:37
|
83
|
Én már nagyon szégyenlem magam.
Nagy-romániát pedig már lassan 80 éve magyartalanítják, az csak valamely pihent agyú elemzö agyában foganhatott meg, hogy ezzel bármi változna is ezen a folyamaton.
De milyen diktátorra gondolsz? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|