Keresés

Részletes keresés

vasmadár Creative Commons License 2004-12-18 09:21:57 84
egy ceza-román törpére, aki kaméleonként nyáladzik itt körbe a medencébe, hogy bárkik hátán újra trónra mászhasson, nem ismered? csak a kivülállók látják, hogy a király meztelen.
A hozzászólás:
hymen hunter Creative Commons License 2004-12-18 07:26:37 83

Én már nagyon szégyenlem magam.

Nagy-romániát pedig már lassan 80 éve magyartalanítják, az csak valamely pihent agyú elemzö agyában foganhatott meg, hogy ezzel bármi változna is ezen a folyamaton.

De milyen diktátorra gondolsz?

Előzmény:
vasmadár Creative Commons License 2004-12-17 16:39:33 82
forgatjátok egymás szavait, így aztán úgy elkerülitek a lényeget, mintha a politikából élnétek, az igennel a nagyrománia magyartalanítását segítettétek volna elő azon az áron, hogy egy diktátort is segítenétek a nyakunkra, ezért kétszeresen kéne szégyeljétek magatokat bamba zombik.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!