|
|
|
|
 |
SoMa
2004-12-16 12:36:03
|
160
|
| Egyébként, a minap készítettem esztergályossal egy pont ugyanilyet . :)) |
|
A hozzászólás:
 |
SoMa
2004-12-16 12:34:06
|
159
|
Makrózásra nagyon jól lehet használni, az alap illetve nagylátószögű objektíveket, ha fordítva szereled fel a gépre. Ehhez kell egy olyan gyűrű, ami egyszer a géphez csatlakozik valamilyen bajonettel, vagy menettel, mászor pedig az alkalmazni kívánt objektív szűrőmenetéhez. A tieddel, ha jól veszem ki a szavaidból, akkor az egy M42-es csatlakozású géphez egy M49-es szűrőmenetű objektívet tudnál csatlakoztatni. |
|
Előzmény:
 |
_Coco_
2004-12-16 11:57:48
|
158
|
Ézt hogy érted, hogy bifordító ? Mit fordít ?
Az egyik menetes vége M42, a másik egy vmivel nagyobb, kb 50-es menetes vég. Nekem az a gyanúm, hogy egy másik obi/vázra átalakító lehet... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|