Keresés

Részletes keresés

SoMa Creative Commons License 2004-12-16 12:34:06 159

Makrózásra nagyon jól lehet használni, az alap illetve nagylátószögű objektíveket, ha fordítva szereled fel a gépre. Ehhez kell egy olyan gyűrű, ami egyszer a géphez csatlakozik valamilyen bajonettel, vagy menettel, mászor pedig az alkalmazni kívánt objektív szűrőmenetéhez. A tieddel, ha jól veszem ki a szavaidból, akkor az egy M42-es csatlakozású géphez egy M49-es szűrőmenetű objektívet tudnál csatlakoztatni.

A hozzászólás:
_Coco_ Creative Commons License 2004-12-16 11:57:48 158

Ézt hogy érted, hogy bifordító ? Mit fordít ?

Az egyik menetes vége M42, a másik egy vmivel nagyobb, kb 50-es menetes vég. Nekem az a gyanúm, hogy egy másik obi/vázra átalakító lehet...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!