Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
CChelios Creative Commons License 2004-12-15 17:11:17 225
A Soligor DG-280AZ gondolom automata tirisztoros vaku.
Ebben az esetben úgy lehet használni, hogy a fényképezőn M v. A módban állítod be azt a rekeszt amit a vakun is, és a vaku magától szabályozza a villanás teljesítményét.

Arra kell figyelni, hogy a vaku talpfeszültsége ne vágja haza a Nikont.
Előzmény:
DGKUm Creative Commons License 2004-12-15 14:36:16 223
Egy kérdés az avatottabbaknak:
Adott egy Nikon Coolpix 995, van rajta (háron tűs) vakuszinkron csatlakozó, adott egy Soligor DG-280AZ vaku, ezt ezzel kábelen lehetséges-e és milyen típusún működtetni?
(A körülmények időnként - baleseti helyszínelés, ahol többen fotóznak - a slave módot kizárják, a saját vaku soxor kevés, a Nikon vakui igen drágák a nem rendszeres használati igényhez, a Nikon tartozékok ismertetői kábelileg kissé szűkszavúak.)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!