|
|
|
|
 |
action
2004-12-14 22:13:49
|
76
|
Én nem!
Ez a mesterségesen gerjesztett feszültség nem hiányzott senkinek!
Hacsak nem volt valami szándék mögötte!
Egy vicc jut eszembe ha már ilyen mosolygós kedvedben vagy:
A tanító néni megkérdezi a nebulókat, írják fel karácsony előtt kinek mi hiányzik otthon. Móricka egy üres papírt nyújt át neki. A tanárnő észre veszi és persze nem is tudja megállni, hogy azonnal ne kérdezze meg az okát.
- Móricka miért nem írtál a papírodra, nektek nem hiányzik semmi sem otthonról?
- Nem tanító néni. Mert tegnap este hazajött apukám tántorogva, bele sz...t a szekrénybe és az anyukám azt mondta, már csak pont ez hiányzott! |
|
A hozzászólás:
 |
rez
2004-12-14 21:35:32
|
75
|
Sziasztok! En szegyellem magam!
A nem szavazok miatt...:-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|