Keresés

Részletes keresés

action Creative Commons License 2004-12-14 22:13:49 76

Én nem!

Ez a mesterségesen gerjesztett feszültség nem hiányzott senkinek!

Hacsak nem volt valami szándék mögötte!

 

Egy vicc jut eszembe ha már ilyen mosolygós kedvedben vagy:

A tanító néni megkérdezi a nebulókat, írják fel karácsony előtt kinek mi hiányzik otthon. Móricka egy üres papírt nyújt át neki. A tanárnő észre veszi és persze nem is tudja megállni, hogy azonnal ne kérdezze meg az okát.

- Móricka miért nem írtál a papírodra, nektek nem hiányzik semmi sem otthonról?

- Nem tanító néni. Mert tegnap este hazajött apukám tántorogva, bele sz...t a szekrénybe és az anyukám azt mondta, már csak pont ez hiányzott!

A hozzászólás:
rez Creative Commons License 2004-12-14 21:35:32 75
Sziasztok! En szegyellem magam!

























A nem szavazok miatt...:-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!