Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
ceva_sony Creative Commons License 2004-12-13 14:54:45 214

Szia,

 

azért mégis mennyi a rendelkezésedre álló összeg?

Előzmény:
Morin Creative Commons License 2004-12-13 14:39:23 213

Sziasztok!

 

Canon EOS 30V-hez szeretnék vakut venni. Amatőr vagyok, de a beépített vaku mostanra kevés lett.

Nem akarok/tudok nagyon nagy összeget kiadni, viszont nagyon alap vakut sem szeretnék venni, amit nemsokára megint le kellene cserélni.

 

Szerintetek hogyan induljak neki, hogy ne nézzenek rögvest hülyének és ne sózzanak rám valamit az első boltban, ill. börzén. (Használt vakuk mennyire megbízhatóak?)

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!