|
|
|
|
 |
SoMa
2004-12-12 19:35:08
|
148
|
|
OFF
Köszönöm, sztem is jó vételt csináltam, nagyon meg vagyok elégedve a géppel.
Objektívem van egy rakat, igaz majd mind M42, de sztem nagyon jók.
Asszem neked látnoki képességeid vannak, mivel javarészt fix obijaim vannak,
azért van még mit beszerezni és ez nem pont az extrém nagylátószög, meg a 200mm! :)))
De ne offoljuk ennyire szét ezt a topicot, megkereslek mélben, igaz, hogy a karácsonyi kiadások miatt max a jövő évben terveztem bármit is beszerezni......
|
|
A hozzászólás:
 |
Százbolha
2004-12-12 19:28:40
|
145
|
Gratulálok az X300-hoz!
Ha sok pénzt akarsz költeni még, akkor van hozzá Minolta MD 200/2,8 és 20/2,8 objektívem eladó!
Ha keveset, akkor egy 200/4 orosz objektív 6.000 Ft-ért.
Nem túl nehéz, de szépen rajzol.
Esetleg tudok hozzá adni egy 2x maxrós telekonvertert.
50-es alappal 1:1 makrót tud.
Százbolha |
|
Előzmény:
 |
SoMa
2004-12-12 19:24:01
|
144
|
|
Egy NikonCP4300-on használtam, a haveromnak meg Minolta Z1-e van, sztem mindekettőn elég észrevehető a minőségromlás. Adapterrel lett használva, elég közel van az objektívhez.
Off
Csak párszor használtam, de most, hogy vettem egy X300-as Minoltát, már nem is érdekel a digigép! :))) Így az csak nyűg, mert azért még cipelem magammal azt is a tartozékaival együtt. De szándékomban áll egy másodvázat is begyűjteni, akkor végképp kikerül sztem, vagy nagyobb táska kell.... :))
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|