Keresés

Részletes keresés

SoMa Creative Commons License 2004-12-12 19:10:00 141

Az enyém nem tartalmaz makroelőtétet, haveromnak viszont olyan van, az többe került és annak nagyobb a frontlencséje. Nekem igazából egyik sem tetszik, sztem nagyon lerontja a képmínőséget. Egyszer kíváncsiságból teszteltük őket, minőségre egyformák.....

 

 

A hozzászólás:
Százbolha Creative Commons License 2004-12-12 18:55:15 137

Jó szemléltető képek!

 

Nekem is volt 0,6x Soligorom  2 alkalommal is.

Korábban egy kisfilmes gépre használtam (!!!!!!!!!) és jó volt rá.

Legutobb meg Sony S85-hőz vettem, de a gépet a gazdája végül nem adta el.

 

 

Az a jó ebben a 0,6 x előtétben, hogy tartalmaz egy 10X makróelőtétet is.

Az árához képest egész jó a minősége.

A szélein azért kicsit torzit, de az PS-ben kihúzható.

 

Százbolha

(már eladtam... a 0,75x veszem legközelebb)

Előzmény:
SoMa Creative Commons License 2004-12-10 18:34:12 127

Gyártottam képet neked a 0,6x-val és egyet nélküle. Ez az olcsóbbik változat. Felbontása ugyanolyan szar mint a drágábbiknak, csak annak nagyobb a frontlencséje, van olyan gép amire az a jó, mert azzal nem vignettálnak. Ki kell próbálni vétel előtt.

A képek: http://somaa.fpn.hu/test/alap.JPG  

               http://somaa.fpn.hu/test/alap+soligor_0,6x.JPG  

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!