Keresés

Részletes keresés

_Coco_ Creative Commons License 2004-12-12 17:21:18 132

Oké, de mire tudom használni ?

Egyébként van M42-es obim,  Zenitre és 300D-re használom (konverterrel).

Az utólsó tag az milyen típusu bajonettre/menetre alakít ?

A hozzászólás:
Badmotorfinger Creative Commons License 2004-12-12 17:17:08 131

Közgyűrűsornak néz ki.

Előzmény:
_Coco_ Creative Commons License 2004-12-12 17:09:32 130
1

2

3

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!