|
|
|
|
 |
sZoMy
2004-12-15 23:49:44
|
157
|
helló SoMa,
köszi a képeket, elgondolkodom rajta :)
más kérdés, a minolta Z2-hez ugyanaz a tubus kell mint a z1-hez? 42-55mm |
|
 |
Százbolha
2004-12-12 18:55:15
|
137
|
Jó szemléltető képek!
Nekem is volt 0,6x Soligorom 2 alkalommal is.
Korábban egy kisfilmes gépre használtam (!!!!!!!!!) és jó volt rá.
Legutobb meg Sony S85-hőz vettem, de a gépet a gazdája végül nem adta el.
Az a jó ebben a 0,6 x előtétben, hogy tartalmaz egy 10X makróelőtétet is.
Az árához képest egész jó a minősége.
A szélein azért kicsit torzit, de az PS-ben kihúzható.
Százbolha
(már eladtam... a 0,75x veszem legközelebb) |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
sZoMy
2004-12-10 17:36:35
|
125
|
helló!
nincs vkinek képe mutatóba, soligor 0,25x halszem előtét lencsével?
érdemes ezt megvenni? illetve mit tud a 0,6x? ha van ilyen kép is érdekelne
üdv,
Szabolcs |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|