Keresés

Részletes keresés

sZoMy Creative Commons License 2004-12-15 23:49:44 157

helló SoMa,

 

köszi a képeket, elgondolkodom rajta :)

 

 

más kérdés, a minolta Z2-hez ugyanaz a tubus kell mint a z1-hez? 42-55mm

Százbolha Creative Commons License 2004-12-12 18:55:15 137

Jó szemléltető képek!

 

Nekem is volt 0,6x Soligorom  2 alkalommal is.

Korábban egy kisfilmes gépre használtam (!!!!!!!!!) és jó volt rá.

Legutobb meg Sony S85-hőz vettem, de a gépet a gazdája végül nem adta el.

 

 

Az a jó ebben a 0,6 x előtétben, hogy tartalmaz egy 10X makróelőtétet is.

Az árához képest egész jó a minősége.

A szélein azért kicsit torzit, de az PS-ben kihúzható.

 

Százbolha

(már eladtam... a 0,75x veszem legközelebb)

A hozzászólás:
SoMa Creative Commons License 2004-12-10 18:34:12 127

Gyártottam képet neked a 0,6x-val és egyet nélküle. Ez az olcsóbbik változat. Felbontása ugyanolyan szar mint a drágábbiknak, csak annak nagyobb a frontlencséje, van olyan gép amire az a jó, mert azzal nem vignettálnak. Ki kell próbálni vétel előtt.

A képek: http://somaa.fpn.hu/test/alap.JPG  

               http://somaa.fpn.hu/test/alap+soligor_0,6x.JPG  

 

 

Előzmény:
sZoMy Creative Commons License 2004-12-10 17:36:35 125

helló!

 

nincs vkinek képe mutatóba, soligor 0,25x halszem előtét lencsével?

érdemes ezt megvenni? illetve mit tud a 0,6x? ha van ilyen kép is érdekelne

 

 

üdv,

 

Szabolcs

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!