|
|
|
|
 |
sZoMy
2004-12-10 17:42:31
|
126
|
még1 kérdés,
ha veszek Soligor adaptergyűrüt S7000-re 55-52mm és hozzá
soligor 2x tele-t, viszont halszemből Kenkot, akkor az a kenko ugyanúgy rámegy a
soligor féle 52mm-es tubusra ugye? ez már csak a menet kérdése? |
|
A hozzászólás:
 |
sZoMy
2004-12-10 17:36:35
|
125
|
helló!
nincs vkinek képe mutatóba, soligor 0,25x halszem előtét lencsével?
érdemes ezt megvenni? illetve mit tud a 0,6x? ha van ilyen kép is érdekelne
üdv,
Szabolcs |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|