Keresés

Részletes keresés

SoMa Creative Commons License 2004-12-10 18:34:12 127

Gyártottam képet neked a 0,6x-val és egyet nélküle. Ez az olcsóbbik változat. Felbontása ugyanolyan szar mint a drágábbiknak, csak annak nagyobb a frontlencséje, van olyan gép amire az a jó, mert azzal nem vignettálnak. Ki kell próbálni vétel előtt.

A képek: http://somaa.fpn.hu/test/alap.JPG  

               http://somaa.fpn.hu/test/alap+soligor_0,6x.JPG  

 

 

sZoMy Creative Commons License 2004-12-10 17:42:31 126

még1 kérdés,

 

ha veszek Soligor adaptergyűrüt S7000-re 55-52mm és hozzá

soligor 2x tele-t, viszont halszemből Kenkot, akkor az a kenko ugyanúgy rámegy a

soligor féle 52mm-es tubusra ugye? ez már csak a menet kérdése?

A hozzászólás:
sZoMy Creative Commons License 2004-12-10 17:36:35 125

helló!

 

nincs vkinek képe mutatóba, soligor 0,25x halszem előtét lencsével?

érdemes ezt megvenni? illetve mit tud a 0,6x? ha van ilyen kép is érdekelne

 

 

üdv,

 

Szabolcs

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!