Keresés

Részletes keresés

Lazi Creative Commons License 2004-12-09 22:18:51 58

"Magyar nemzetiseguek, es nem magyar allampolgarok. "

 

Igen, az ilyen tetvek miatt. De szívesen leköpnélek! Nincs már nyálam...

 

Lazi

hymen hunter Creative Commons License 2004-12-09 13:21:37 49
A második mondat azoknak köszönhetQen igaz, akik nem mentek el szavazni, vagy nemmel szavztak
Vaszilij Creative Commons License 2004-12-09 13:21:30 48
Arról sem ők tehetnék azt meg mi intéztük el nekik pár nappal ezelőtt.
A hozzászólás:
sanyi Creative Commons License 2004-12-09 13:15:59 45

Ők viszont magyarok

 

Magyar nemzetiseguek, es nem magyar allampolgarok.

Előzmény:
Vaszilij Creative Commons License 2004-12-09 13:14:02 44
Tök jó hasonlat. Mondjuk az, hogy mi nem kaptunk német, angol vagy francia állampolgárságot az talán érthető hiszen nem vagyunk németek, angolok vagy franciák. Ők viszont magyarok, csak nem a jelenlegi Magyarország területén élnek. Nem tudom hallottál-e már erről?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!