|
|
|
|
 |
Lazi
2004-12-09 22:18:51
|
58
|
"Magyar nemzetiseguek, es nem magyar allampolgarok. "
Igen, az ilyen tetvek miatt. De szívesen leköpnélek! Nincs már nyálam...
Lazi |
|
 |
hymen hunter
2004-12-09 13:21:37
|
49
|
| A második mondat azoknak köszönhetQen igaz, akik nem mentek el szavazni, vagy nemmel szavztak |
|
 |
Vaszilij
2004-12-09 13:21:30
|
48
|
| Arról sem ők tehetnék azt meg mi intéztük el nekik pár nappal ezelőtt. |
|
A hozzászólás:
 |
sanyi
2004-12-09 13:15:59
|
45
|
Ők viszont magyarok
Magyar nemzetiseguek, es nem magyar allampolgarok. |
|
Előzmény:
 |
Vaszilij
2004-12-09 13:14:02
|
44
|
| Tök jó hasonlat. Mondjuk az, hogy mi nem kaptunk német, angol vagy francia állampolgárságot az talán érthető hiszen nem vagyunk németek, angolok vagy franciák. Ők viszont magyarok, csak nem a jelenlegi Magyarország területén élnek. Nem tudom hallottál-e már erről? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|