Keresés

Részletes keresés

Caipi Creative Commons License 2004-12-09 08:09:07 597

(csak kicsit) OFF

Jézus.. ezt hogy érted? Egyébként felhívott azóta az 5.-ről egy hölgy, azt mondta, hogy ott tényleg szörnyű állapotok vannak. Legfelül mi a helyzet? És egyébként is, mi van veled/veletek?

 

A hozzászólás:
morpet Creative Commons License 2004-12-08 23:51:02 596

OFF

Caipi: Postaládánkba megérkezett. Okos fogalmazvány, már-már túl okos.

 

Előzmény:
Caipi Creative Commons License 2004-12-07 19:54:36 594
Tudom, hogy írtam már, de nekem a Csott "zajszakértő" azt mondta, hogy az OTP Ingatlant javasolja, mert az áthallásilag már "megütötte a bokáját". Egyébként így laikusan azt gondolnám, hogy ahol kitérnek az ilyenekre, hogy a födémszigetelés fel van hajtva a peremekre, meg a fal ilyen meg olyan szerkezetű, netántán akárhány dB-t "tud", mert ilyet is láttam, méghozzá 58-al!, akkor ez az építtető odafigyel erre, mert mondjuk már találkozott a problémával.. Bár - a Balusztrád is olyannak tűnt, mint aki nézi, oszt tessék...:-( De nekem úgy tűnik, hogy ezek a 2centis födémszigetelések sem jók semmire, ahogy érkezik egy döngőléptű vagy egy klumpás/magassarkos ember, vagy egy rohangászós gyerek. Mely tényezők azér előfordulnak, és szerintem normálisnak tekinthetők.. Miért van az, hogy pl. az anyám (régi, nagy belmagasságú) lakásában ilyesmit sose hallani, és az unokahúgom is nyugodtan rohangászhat, mert nem döng a padló?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!