Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Tapcsi Creative Commons License 2004-12-08 23:22:05 5

Sajtóhiba!

Helyesbités: "A béka feneke alatt van"

Előzmény:
Tapcsi Creative Commons License 2004-11-29 06:49:14 4

"A béke feneke alatt van"

(illetve volt eddig ez a topic)

de tudjuk:

"egy fecske nem csinál nyarat"

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!