Keresés

Részletes keresés

Sophia_ Creative Commons License 2004-12-08 20:27:32 890

OK. Majd mail-ben leírom, ami még eszembe jutott.

 

A hozzászólás:
CSerfa Creative Commons License 2004-12-08 20:21:42 889

Kedves Sophia!

 

Szerintem hagyjuk meg oncogitonak e topicot. Még gondol egyet, és megint moderáltat, rám amúgy is érzékeny. Még mikor a témához szóltam (felebaráti és embertársi szeretetről, mondván, ezt keverik egyesek, pl. a humanisták), azt is kimoderáltatta, csak, mert én írtam, mindegy, mit írtam, csak...

 

CSerfa

Előzmény:
Sophia_ Creative Commons License 2004-12-08 19:34:43 888

Kedves CSerfa!

 

"belátás helyett érzéketlenséggel, megbánás helyett inkább fenyegetéssel lép fel a tanár. Tudtommal még a kollégákkal szemben is. Meg a diákokkal szemben is! És még ő ítélgeti a diákokat! Mindenki hibás, akinek nem tetszik?"

 

Ez bizony pontosan így van. Értekezleten előadott egy hosszú monológot, aminek nem volt se füle, se farka. Aki nem tudta, miről van szó, csak annyit értett az egészből, hogy az egyik gyerekkel volt valami fényképezési ügy, de még választ sem kapott az sms-ére, meg egyébként is őneki a gyerekek nem fogadják a köszönését (a gyerekek szerint ő nem fogadja az övékét), bla-bla-bla...

Ja, és hogy ő nem fog lehajtott fővel járni, a szülőnek is megmondta, jelentse fel ha akarja.

De még az sem derült ki az elmondásból, hogy egyáltalán fiúról, vagy lányról van-e szó. Megkérdeztem néhány kollégát, semmit nem értettek az egészből.

 

Miután én ezt az igazgatóval közöltem, egyből nagyon ideges lett, és azt kérdezte, hogy én most mindenáron a fejét akarom vétetni valakinek? Mondtam, hogy nem, csak épp az igazságérzetem nem engedi, hogy ezt elhallgassam.

 

Egy másik kolléga pedig azért kapott csúnya letolást a főigazgatótól, mert erre a tanárra csúfolódó megjegyzéseket tett (ezzel az üggyel kapcsolatban), és azt mondta neki, ezért még nagyon megütheti a bokáját.

 

Az ifjúságvédelmis is nagyon fel van háborodva azon, hogy mostmár nyilvánvalóan a szőnyeg alá akarják söpörni az ügyet.

 

A szülő azt mondta, csak akkor írja alá a jegyzőkönyvet, ha minden bele lesz írva.

 

Itt tartunk.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!