Keresés

Részletes keresés

Ulrika Creative Commons License 2004-12-04 22:15:22 591
:-)


Tegnap ejszaka fel 1-kor a felettem lako elkezdett valamit kalapalni meg ramolni.
Sikerult felebrednem, es meg legalabb masfel orat fenn kukorekoltam.:-(


A hozzászólás:
Caipi Creative Commons License 2004-12-04 17:01:56 590
Mér? Már futni se tucc utána? 1 kicsi mozgás senkinek sem árt...:-)
Előzmény:
Ulrika Creative Commons License 2004-12-03 20:17:46 589
Hat azert remelem nem megy messzire, mert akkor nem lesz hova hazamenni.:-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!