Keresés

Részletes keresés

oncogito Creative Commons License 2004-12-04 14:25:51 886
Rendben, email megy, ha nem is azonnal.
A hozzászólás:
esefi Creative Commons License 2004-12-04 14:23:35 885
Oké, küld el mélben, ha gondolod.
Előzmény:
oncogito Creative Commons License 2004-12-04 14:19:06 884
Szivesen részletezem, de azt hiszem ez már nem ennek a topicnak a témája.
Ha nyitsz egyet, vagy találsz olyat, amibe ez belefér, szivesen állok elébe. Vagy akár emailben is.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!