Keresés

Részletes keresés

esefi Creative Commons License 2004-12-04 14:14:54 883
Azaz?
A hozzászólás:
oncogito Creative Commons License 2004-12-04 14:13:46 882
Akkor jócskán van erkölcsi, elvbeni eltérés a gondolkodásunk között.
Előzmény:
esefi Creative Commons License 2004-12-04 14:10:05 881
"Szerintem egy tanár művészi fotókat se készítsen tanítványaival bikiniben, kettesben. Se fiuval, se lánnyal."

Ez lehet a te etikád. Megsúgom nem is áll olyan messze az enyémtől. Főleg a "kettesben" miatt, ami bármilyen jó szándék ellenére félreértésre okot adó helyzet. De taxatíve számonkérni csak akkor tudod, ha ez le van írva valahol.

A kérdésre vissza! Nyilván ahogy a két fotózási helyzet (csoportkép és kettesben bikiniben) közötti különbségt sem érzékeli, így a helyzetét sem méri fel reálisan. Akkor el kellene bocsájtani. Csak ugye erre meg nincs Sophianak kompetenciája. Szerintem ő eljutott arra a pontra, ahova neki el kell/szabad mennie. Tud róla minden érintett, akinek tudnia kell. A továbbiakban szerintem csak annyira helyes belefolyni, amennyiben az érintettek belevonják.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!