|
|
|
|
 |
Hozzá Hán Szóló
2005-01-13 00:50:43
|
891
|
Nemkellene ennek így lennie.
Iskolahírneve...stb.(pfujj)
Ebben a helyzetben ez nem szempont.
Sajnos itt már(egyedül) semmit nem tehetsz , mivel úgy látszik a "hatalom " is khm..korrupt.
Jöhet a Papa.
|
|
A hozzászólás:
 |
Sophia_
2004-12-04 14:03:12
|
880
|
Egy biztos: a vezetőség arra hivatkozik, hogy ártana az iskola hírnevének, ha nyilvánosságra kerülne a dolog. És állítólag így már több "ügy" is el lett simítva.
A légkört viszont kétségkívül mérgezik ezek a dolgok, hiszen így alakulnak ki tanárok között is személyeskedések, sőt, van hogy gyűlölködések is.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|