Szia, épp benéztem, és látom a kérdésed.
Tehát: tavaly, tanév végén mondta a lánynak, hogy szívesen fotózná úgy, hogy csak ketten lennének, és bikiniben. És hogy majd fogja keresni. A lány megadta a mobilszámát. Az igazgató kérdésére csak azért, mert a tanára kérte, nem mintha tetszett volna neki az ötlet. A többi fotózás, amire a tanár hivatkozik, az egész osztályról készült, benn az iskolában.
Ezt a tanár most nem is tagadta, hülyeségnek ítélte, hogy küldött a lánynak ez ügyben sms-t, de nehezményezte, hogy a lány nem válaszolt neki.
Bennem egyre inkább az kezd kikristályosodni, hogy a tanár egy infantilis személyiség, a gyerek szerint neki lenne szüksége pszichológiai kezelésre.
Én azt nem mondanám, hogy pedofil, bár kétségtelen, hogy rá lehet húzni a fenti infók alapján.
|