|
|
|
|
 |
Caipi
2004-12-04 17:01:56
|
590
|
| Mér? Már futni se tucc utána? 1 kicsi mozgás senkinek sem árt...:-) |
|
A hozzászólás:
 |
Ulrika
2004-12-03 20:17:46
|
589
|
| Hat azert remelem nem megy messzire, mert akkor nem lesz hova hazamenni.:-) |
|
Előzmény:
 |
Caipi
2004-12-03 18:45:42
|
588
|
Hmmm. A hangszigetelősben irta 1-2 ember, hogy csinált valamit, és részletezték is. (Meg tán ide is irt valaki holmi tojásdobozokrol.) Ott olvassatok utána, itt szerintem inkább panaszkodo emberek járnak, nem szigetelőprofik..:-) Én mindenképpen fogok majd csinál(tat)ni valamit, de míg a pernek vége lesz, még sok víz lefolyik a Dunán..:-( Az a Saarpor-os szigetelőtapéta, amiről nemrég aszonták valakinek, hogy nem lehet kapni, 37 dB-t állít magárol. Az mondjuk egy légkondi (beltéri) hangja. Ha ezt így össze lehet vetni...
ULRIKA: Akkor azért az a lakás gondolom elmegy.
LAJA: Irigykedem...:-( Ilyen épittető is van? Majd mesélj, jo? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|