Keresés

Részletes keresés

Ulrika Creative Commons License 2004-12-03 20:17:46 589
Hat azert remelem nem megy messzire, mert akkor nem lesz hova hazamenni.:-)
A hozzászólás:
Caipi Creative Commons License 2004-12-03 18:45:42 588

Hmmm. A hangszigetelősben irta 1-2 ember, hogy csinált valamit, és részletezték is. (Meg tán ide is irt valaki holmi tojásdobozokrol.) Ott olvassatok utána, itt szerintem inkább panaszkodo emberek járnak, nem szigetelőprofik..:-) Én mindenképpen fogok majd csinál(tat)ni valamit, de míg a pernek vége lesz, még sok víz lefolyik a Dunán..:-( Az a Saarpor-os szigetelőtapéta, amiről nemrég aszonták valakinek, hogy nem lehet kapni, 37 dB-t állít magárol. Az mondjuk egy légkondi (beltéri) hangja. Ha ezt így össze lehet vetni...

ULRIKA: Akkor azért az a lakás gondolom elmegy.

LAJA: Irigykedem...:-( Ilyen épittető is van? Majd mesélj, jo?  

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!