Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Műhód Creative Commons License 2004-12-02 23:16:25 4

Az első igazán jó gép ami a kezemben volt hosszabb ideig:

egy Olympus OM 1-es volt. Sajnos csak kölcsön, de nagyon szerettem...

A világ első könnyűszerkezetes, tükörreflexes fényképezőgépe volt.

 

Nyáron az öcsém vett egy digit, és előzetesen megkért, hogy segítsek a vásárlásban. Én megkértem a barátaimat, hogy segítsenek ideális gépet találni.

Akkor találtunk a neten egy Olympus 7x-es optikai zoom-os gépet internetes ajánlatként.

 

 Az nyert nálunk. Megvert két Canont.

 Azután kiderült, hogy a KFT, amelyik hirdette, nem is tud róla, hogy fotócikkekket

is forgalmaz...

 A fotós barátaimmal a másféloldalas leírásokat teszteltük...

 Csak az a gond, hogy ilyenkor saccolgattunk, mert nem igazán értettük az adatok

 egy részét, pedig vannak köztünk olyanok akik nagyértékű, digitális    gépeket használnak. Az információs forradalom bekevert a szakmába.

 

Én amatőrből lettem hivatásos, majd az amatőr ismereteimet felhasználva fényképész szakmunkás. Már másik szakmában dolgozom...

Érdekes módon amikor vizsgáztunk, -hárman- fotóklubbos amatőrök magasan vertük

a vizsgákon, a profi képzésben részesülő sokaságot.

 

Biztos vagyok benne, hogy azért, mert számunkra a fotózás nem muszályként, hanem szerelemként kezdődött.

 

Talán nem volt hülyeség ennyi kérdést feltennem.

Jön a karácsony, sokan tervezik digitális gép vásárlását.

Egy most induló topik aktuális információ-halmazt tartalmazhat...

Előzmény:
sneci Creative Commons License 2004-12-02 22:01:46 0

Csak amatőr vagyok.Az olympusra esküszöm.

Az enyébmen 128 megás snart kártya van, 140, 400, illetve 640x480-as képből 1000db-ot lehet csinálni.

Ha most vennék, minimum 8x-os optikai zoomosat vennék, sajna az enyém csak 3x-os.

Valahol láttam most c750-est 80 ezer körüli áron 10y-es optikai zoommal.

 

szeretem!:))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!