|
|
|
|
 |
zagzagel
2004-12-03 08:33:11
|
585
|
| Azér köszi! |
|
A hozzászólás:
 |
Caipi
2004-12-02 17:49:20
|
581
|
| Sorry, ilyen nálunk csak eccer-kéccer volt, így nem tok mit mondani. De én amugyis, mint említém, majd saját szellőzőket akarok csináltatni oldalra kifele. Gondolom Te ilyenbe nem akarsz belevágni..:-) |
|
Előzmény:
 |
zagzagel
2004-12-02 12:21:58
|
579
|
| Sziasztok!
Nekem nem áthallás, hanem átszaglás a problémám. Pontosabban: új építésű lakásban lakunk, és ha a felettünk lakó főz, akkor a szag hozzánk tódul be... mármint a páraelszívónkon keresztül. A kivitelező szerint átfurták a szellőzőnket és emiatt. Persze tojik az egészre, nem csinál semmit. Szerintetek mi erre a megoldás??Van ötletetek? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|