Keresés

Részletes keresés

zagzagel Creative Commons License 2004-12-03 08:33:11 585
Azér köszi!
A hozzászólás:
Caipi Creative Commons License 2004-12-02 17:49:20 581
Sorry, ilyen nálunk csak eccer-kéccer volt, így nem tok mit mondani. De én amugyis, mint említém, majd saját szellőzőket akarok csináltatni oldalra kifele. Gondolom Te ilyenbe nem akarsz belevágni..:-) 
Előzmény:
zagzagel Creative Commons License 2004-12-02 12:21:58 579
Sziasztok! Nekem nem áthallás, hanem átszaglás a problémám. Pontosabban: új építésű lakásban lakunk, és ha a felettünk lakó főz, akkor a szag hozzánk tódul be... mármint a páraelszívónkon keresztül. A kivitelező szerint átfurták a szellőzőnket és emiatt. Persze tojik az egészre, nem csinál semmit. Szerintetek mi erre a megoldás??Van ötletetek?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!