Keresés

Részletes keresés

Ulrika Creative Commons License 2004-12-02 21:28:31 582
Es a nagy mesemondo nekikezd:

Az atlatas nem problema,mert nagyon messze vannak a kornyezo hazak.
Az athallas az mas kerdes. Ott nem ilyen jo a helyzet. Most jelenleg 3 lakasban
laknak korulottem a 4 bol. Vizszintes iranybol a beszedet nem hallom, csak ha
kiabalnak a lakas egyik vegebol a masikba. Azt is nagyon halkan, nem erteni.

A nagy mesemondo iszik egy kortyot a rumosteabol es folytatja:

Fuggolegesen mas a helyzet, mert nalam nem lett beepitve egy csomo fal,
csak a WC es a furdo kulon helyiseg, nincs alatamasztva a fodem szinte az egesz
lakas teruleten(51m2). Ezert neha lehallatszanak a lepeshangok, de szerintem a
tobbi lakasban ez nem annyira zavaro. A hangok is jobban terjednek fuggolegesen
mint vizszintesen de miota nincs mindig hajnalig tuc-tuc, ritkan hallok le dolgokat.
Bar mar 2-szer az utobbi 1 evben en is hallottam hogy a felettem lako holgynek
mikor jo.:-)
Hat ilyen helyen lakom.

A mesenek vege, aludjatok jol, almodjatok szepeket!:-D

Ulrika
A hozzászólás:
Caipi Creative Commons License 2004-12-02 17:46:26 580
Mellik a problémád? Az átlátás, vagy az áthallás? Gyere, mesélj...:-)
Előzmény:
Ulrika Creative Commons License 2004-12-01 20:45:47 578
Kuld el mailbe! Csak a bizonyitas kedveert.:-)
Bar az ide beirt cimem mar vagy 2 eve nem aktualis, de majd en irok neked.
Csak szigoruan a bizonyitas kedveert!:-)

Hogy on is legyek:
En is egy ujepitesu lakasban lakom, es en is talalkoztam mar ezzel a problemaval.
De inkabb a problemas szomszeddal.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!