|
|
|
|
 |
Ulrika
2004-12-02 21:28:31
|
582
|
Es a nagy mesemondo nekikezd:
Az atlatas nem problema,mert nagyon messze vannak a kornyezo hazak.
Az athallas az mas kerdes. Ott nem ilyen jo a helyzet. Most jelenleg 3 lakasban
laknak korulottem a 4 bol. Vizszintes iranybol a beszedet nem hallom, csak ha
kiabalnak a lakas egyik vegebol a masikba. Azt is nagyon halkan, nem erteni.
A nagy mesemondo iszik egy kortyot a rumosteabol es folytatja:
Fuggolegesen mas a helyzet, mert nalam nem lett beepitve egy csomo fal,
csak a WC es a furdo kulon helyiseg, nincs alatamasztva a fodem szinte az egesz
lakas teruleten(51m2). Ezert neha lehallatszanak a lepeshangok, de szerintem a
tobbi lakasban ez nem annyira zavaro. A hangok is jobban terjednek fuggolegesen
mint vizszintesen de miota nincs mindig hajnalig tuc-tuc, ritkan hallok le dolgokat.
Bar mar 2-szer az utobbi 1 evben en is hallottam hogy a felettem lako holgynek
mikor jo.:-)
Hat ilyen helyen lakom.
A mesenek vege, aludjatok jol, almodjatok szepeket!:-D
Ulrika |
|
A hozzászólás:
 |
Caipi
2004-12-02 17:46:26
|
580
|
| Mellik a problémád? Az átlátás, vagy az áthallás? Gyere, mesélj...:-) |
|
Előzmény:
 |
Ulrika
2004-12-01 20:45:47
|
578
|
Kuld el mailbe! Csak a bizonyitas kedveert.:-)
Bar az ide beirt cimem mar vagy 2 eve nem aktualis, de majd en irok neked.
Csak szigoruan a bizonyitas kedveert!:-)
Hogy on is legyek:
En is egy ujepitesu lakasban lakom, es en is talalkoztam mar ezzel a problemaval.
De inkabb a problemas szomszeddal.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|