Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
TAMASCS Creative Commons License 2004-12-02 07:08:07 11
off

.hun: Szépek a képeid (üvegfestés)! :-)))

Tamascs
Előzmény:
.hun Creative Commons License 2004-12-01 16:32:29 9

Lehet, hogy én tudom rosszul, de a CO érzékelőt nem a földhöz közel kell rakni?

Azt hiszem a CO nehezebb, mint a "sima" levegő, ezért alulról kezdi el megtölteni a szobákat. Namármost ha mindez igaz és te 220 centinél alacsonyabb vagy, netán fekve alszol és az ágyad nem a galérián van, akkor már régen CO mérgezést kaptál, mire a 220 cm-en lévő készülék beriaszt...:(

 

Vagy én vagyok félretájékozott és a kazán mellé kell tenni, mert úgyis abból jön ki? És mi van, ha valakinél kémény és Hérás kályha van? Akkor hova érdemes rakni?

 

És melyik készüléket érdemes megvenni?

 

Több kérdésem nincs, köszönöm :)

 

kellemes napot.hun

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!